System do obstawiania

Ludzie usilnie poszukują na forach internetowych, których tematyka to zakłady bukmacherskie, jakiegoś złote środka, który pozwoli im zarabiać wielkie pieniądze. Wydaje się, że poszukiwanie bukmacherskiego, złotego Gralla nie mają końca, bo jeszcze nikomu kto udziela się na forum nie udało się znaleźć idealnego sposobu gry. Taki prawdopodobnie nie istnieje (a gdyby tak było, to pewnie nikt by się tym nie chwalił, a po drugie nie pozwolą na to bukmacherzy), co jednak nie wyklucza istnienia naprawdę dobrych i dochodowych sposobów gry. Te chociaż najczęściej zarezerwowane są dla wtajemniczonych, profesjonalnych obstawiających, to jednak nic nie stoi na przeszkodzie byśmy i my je poznali.

Dobry system obstawiania możemy stworzyć sami na podstawie badań, analiz i przeprowadzania kilku eksperymentów, albo też takiego systemu obstawiania poszukać w Internecie. Nie nastawiajmy się jednak na to, że pierwszy dzień poszukiwań może doprowadzić nas do najlepszego systemu na obstawianie zakładów bukmacherskich.

obstawiania

Z drugiej strony – jeśli chcemy być naprawdę uczciwi musimy przyznać, że ludzie przechodzą obojętnie obok naprawdę dobrych okazji. Przykładem jest progresywny system gry na remisy. Opiera się on na obstawianiu remisu, ciągle jednej i tej samej drużyny. Pierwsze trafienie przynosi nam czysty zysk, ponieważ jeśli poprzedni zakład okazał się przegrany, to przy następne okazji podwajamy stawkę. Z racji tego, że kursy oferowane przez bukmacherów na 99,9999 % meczów przewyższają pułap 3.0, to każda progresja na remisy kończy się przy pierwszym trafieniu czystym zyskiem.

Problemem graczy jest posiadanie zbyt małego budżetu, więc warto poszukać rozwiązania takiego kłopotu. Być może przyczyną jest zbyt wysoka stawka początkowa i po którymś remisie z rzędu powoduje, że jesteśmy bankrutem ? Stawki w grze progresywnej rosną bardzo szybko, dlatego nie możemy wybrać za wysokiej stawki początkowej, bo rzeczywistość bardzo szybko zweryfikuje nasze plany i wszystko przegramy. Zanim rozpoczniemy stosować ten system obstawiania zakładów bukmacherskich, lepiej dobrze skalkulować nasz budżet i wszystko sobie zaplanować, tak by gra układała się po naszej myśli.