Jak dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie

Tylko kilka procent grających zarabia na zakłady bukmacherskie, ale nie jest to związane z niesamowitą wiedzą sportową czy posiadanie tak zwanego „cynku” o ustawionym spotkaniu. Oczywiście gdybyśmy taki „cynk” posiadali to można by wygrywać pieniądze, ale obstawianie ustawionych spotkań jest po prostu nielegalne.

W czym zatem tkwi sekret profesjonalnych graczy, którzy zarabiają pieniądze na zakładach sportowych. Przede wszystkim postępują oni racjonalnie i nie grają mało wartościowych zakładów, takich jak choćby obstawianie meczów z tak zwanym pewniakami, po bardzo niskich kursach. Zatem dobór odpowiednich typów pozwala znacząco zwiększyć swoje na zarobienie pieniędzy.

Jakie jednak typowania będą dla nas najbardziej korzystne ? Najprościej przeprowadzić małe badanie i porównać jakie kursy trafiamy z jaka częstotliwością. Następnie należy pomnożyć średni kurs danych typów ze skutecznością i wtedy wyjdzie nam jakie typy najlepsze będą właśnie dla nas. Nasz przyjaciel może zarabiać spore pieniądze dzięki wysokiej skuteczności na remisach (średni kurs 3.2), a my znacznie więcej zarobimy obstawiając porażki faworytów mając skuteczność 44 % i średni kurs 6.8. Wszystko należy przekalkulować by wiedzieć jakie typy są dla nas najlepsze.

Oczywiście na tym poprzestać nie możemy i musimy zastanowić się jak będziemy dobierali stawkę do kolejnych zakładów. Najbardziej popularnym sposobem dobierania stawek jest progresywny system gry, który najczęściej opiera się na zwiększaniu stawki podczas gdy ostatni zakład okazał się przegrany. Przy takim rozwiązaniu możemy liczyć na to, że przy pierwszym trafieniu wyjdziemy na plus i osiągniemy wymarzony zysk.

Kluczem do sukcesu w zakładach bukmacherskich jest zatem nie tylko odpowiednia kalkulacja, ale także przygotowanie się do pojedynku z bukmacherem. Jeśli wyznaczymy swoją taktykę w ten sposób, że będziemy wiedzieli jakie typy bukmacherskie dają nam wysoki zysk, a także odpowiednio będziemy dobierali stawkę, to wtedy też liczyć możemy na sukces. Jak dobrze obstawiać zakłady bukmacherskie ? Po prostu z głową. I przede wszystkim odrzucajmy pomysły innych ludzi, którzy powielają pomysły poprzedników. Jeśli coś nie dało zysku 1000 osób, to nie da i nam.

Obstawiać