Czy istnieje skuteczny system do obstawiania ?

Wiemy, że wygrać w zakładach bukmacherskich pieniądze jest bardzo ciężko. Oczywiście nie rozchodzi się o rozważanie na temat tego czy trafienie pojedynczego kuponu jest możliwe czy nie, bo nie o to chodzi, ale o to czy jest możliwość by regularnie zarabiać na zakładach bukmacherskich ? Inaczej mówiąc czy istnieje jakiś system do obstawiania by koniec końców wyjść na plus ? Odpowiedzi może być wiele. W zdecydowanej większości będą ci, którzy odpowiedzą, że taki system do obstawiania nie istnieje. Trudno byłoby się nie zdziwić, no bo przecież to większość osób traci a nie zarabia pieniądze na zakładach bukmacherskich.

W czym zatem tkwi przyczyna sukcesu tych kilku procent grających, którzy dzięki zakładom bukmacherskim osiągają sukces i zarabiają pieniądze ?

Wiedza sportowa – owszem ma ona wielkie znaczenie, bo pozwala nam określić szanse na zaistnienie danego typu (prawdopodobieństwo typu). Im większa jest nasza wiedza na temat danego wydarzenia, tym trafniej możemy określić czy warto zagrać dany typ po określonym kursie. Nie jest ona jednak jedynym elementem w kwestii najlepszego systemu do obstawiania zakładów bukmacherskich.

Systemy dobierania stawki – każdy profesjonalny gracz, który z zakładów bukmacherskich uczynił swoje źródło zarobków ma wyznaczone sposoby w jakie dobiera stawki do określonych zakładów. Bardzo często profesjonalni gracze, którzy tworzą swoje systemy do obstawiania wyznaczają wysokość stawki zgodnie z określonym kursem. Najczęściej stawka wynosi kilka procent posiadanego budżetu dla niskich kursów, a zaledwie jeden czy dwa procenty dla kursów wyższych. Można powiedzieć zatem, że warto stworzyć sobie pomocniczą tabelę dla naszego systemu do obstawiania zakładów, który podpowie nam za jaką stawkę będziemy grali przy określonym kursie. Im kurs jest wyższy, tym mniejsza powinna być stawka, tak byśmy nie ryzykowali za dużej ilości pieniędzy na mało prawdopodobny kurs.

Jeśli chcemy mieć dobre typy do swojego systemu obstawiania zakładów bukmacherskich możemy śledzić różne strony prezentujące typy, dzięki którym możemy zarobić jeszcze więcej pieniędzy.

system