Czy można zarobić tylko na singlach ?

Często ludzie myślą (błędnie), że w zakładach bukmacherskich można zarobić pieniądze tylko i wyłącznie grając tak zwane single. Pojedyncze zakłady zawierające tylko jeden typ na kuponie to właśnie single. Wprawdzie mają one wielką przewagę nad zakładami akumulowanymi, bo wystarczy tylko jedno poprawne typowanie by osiągnąć zarobek, ale nikt nie dostrzega tego, że stosunek wysokości wygranej do zagranej stawki najczęściej jest bardzo niski. Często ludzie ryzykują 1000 zł lub nawet więcej by wygrać tylko kilkanaście procent więcej. Czy rzeczywiście jest to gra warta świeczki ? Bardzo często nie.

Może więc zatem warto rozważyć grę na zakłady akumulowane, czyli takie gdzie na jednym kuponie znajduje się przynajmniej dwa spotkania (typy). Dzięki temu przy takiej samej stawce, większym ryzyku zyskujemy często bardzo wysoką wygraną, ponieważ wszystkie kursy na kuponie są przez siebie mnożone i tym samym otrzymujemy bardzo wysoki kurs ogólny. Wystarczy pomnożyć kilka teoretycznie niskich kursów by osiągnąć całkiem sensowny kurs ogólny, który pozwoli nam przy stosunkowo niskiej stawce zarobić niezłe pieniądze.

Czy zatem racjonalny czynem jest przekreślanie zakładów akumulowanych jako sposobu na zarabianie pieniędzy na zakładach bukmacherskich. Nie. Wiele profesjonalnych systemów do obstawiania opiera się na akumulowanych zakładach, ale nikt się tym nie chwali, bo mało który profesjonalny gracz wypowiada się na temat tego jak zarabiać pieniądze na zakładach, bo dlaczego miałby się chwalić swoją wiedzą? Kluczem w zakładach akumulowanych jest odpowiedni dobór typów (podobnie zresztą jak w singlach). Po prostu musimy sprawdzić czy prawdopodobieństwo trafienia jest adekwatne do oferowanego kursu, a jeśli tak jest to nie ma znaczenia czy będziemy grali single czy zakładów akumulowanych – grając wartościowe zakłady na pewno prędzej czy później staniemy przed szansą zarobienia pieniędzy.

Można tym samym stwierdzić, że kluczem do sukcesu profesjonalnych graczy na zakładach bukmacherskich jest obstawianie wartościowych zakładów, gdzie relacja prawdopodobieństwa do oferowanego kursu jest jak największa. To naprawdę pozwala zarabiać pieniądze !

zarobic