Firma Betclic – pioner hazardu

Znana w Polsce firma Betclic to jeden z pionierów hazardu w naszym kraju. Reklamowana przez znanego komentatora sportowego, Mateusza Borka, firma Betclic umożliwia realizację swoich marzeń o zdobyciu fortuny przez hazard na swojej stronie internetowej.

Skoro komentator sportowy stał się twarzą reklamową takiej firmy, to na pewno w jej ofercie nie mogło zabraknąć zakładów sportowych. Ten kto zna się na sporcie, piłce nożnej, siatkówce, hokeju, koszykówce czy siatkówce będzie mógł walczyć o wytypowanie poprawnego wyniku, wskazania strzelca gola czy innego zakładu przynoszącego zysk. Poprawne wytypowanie zakończy się sukcesem i zapewni dochód, ale by ograć bukmachera Betclic musimy wykazać się naprawdę sporymi umiejętnościami.

Tym, którym brakuje odpowiedniej wiedzy na temat sportu może przypaść do gustu szeroka oferta kasyna Betclic. Począwszy od pokera gdzie zmierzymy się z równymi sobie graczami, a na automatach do gry czy ruletce skończywszy.

Jeśli zdecydujemy się zagrać w pokera zostaniemy przeniesieni na jeden ze stolików Betclic z graczami równymi naszemu poziomowi, który określany jest na podstawie archiwalny wyników naszej gry. Tym samym mamy pewność, że szanse na zwycięstwo są teoretycznie takie same. Dzięki temu poker Betclic cieszy się dużą popularnością, a klienci kasyna chwalą właśnie takie rozwiązanie.

W Betclic oferowane są również liczne pokerowe turnieje, w których udział czasem jest bezpłatny, a czasem wymaga poniesienia tak zwanego wpisowego. Tak czy siak dają nam szanse do zarobienia całkiem konkretnej sumy pieniędzy lub/i uzyskania wejściówki do jeszcze lepszego i bardziej dochodowego turnieju, w którym spotkać można nawet profesjonalnych i zawodowych graczy.

Fani automatów do gry czy ruletki również poczują się w Betclic jak ryba w wodzie, bo oferta firmy pod tym kątem musi być zadowalająca, nawet dla lubiących grymasić klientów. Dostęp do licznych wersji ruletek czy flagowych tytułów to znak rozpoznawczy Betclic. Na pewno wybierając swoje ulubione kasyno online, musimy wziąć tę propozycję pod lupę.

BetClic