Expekt – oferta firmy

Niektórzy utożsamiają firmę Expekt z prezesem PZPN, Zbigniewem Bońkiem,

choć jak twierdzi szef polskiej piłki jego wizerunek został sprzedany przez podmiot posiadający do tego prawa na rzecz firmy Expekt właśnie. Chcąc, nie chcąc jeden z najbardziej zasłużonych dla polskiej piłki ludzi, stał się twarzą sygnującą tę firmę w naszym kraju. Czego możemy oczekiwać po rejestracji w Expekt ?

Ano po pierwsze, jak nie trudno się domyśleć jest tutaj możliwość zawierania zakładów sportowych. Nie tylko najpopularniejsze ligi europejskie, ale także niższe fazy rozgrywek w Szkocji czy Brazylii są tutaj możliwe do obstawiania, więc bukmacherzy lubujący się w mało popularnych rozgrywkach znajdą tutaj coś dla siebie. Wiemy jednak, że nie samym wynikiem meczu człowiek żyje, więc wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, Expekt oferuje również możliwość zawierania setek innych zakładów jak choćby „kto otrzyma czerwoną kartkę” czy „jaki zawodnik strzeli gola głową w tym meczu”. Tym samym widzimy, że oferta firmy Expekt jest szeroka i naprawdę ciekawa, a ten kto pragnie zarobić pieniądze na zakładach bukmacherskich ma tutaj okazję do zrealizowania swoich marzeń.

Expekt

Expekt to jednak nie tylko zakłady bukmacherskie, a również bardzo szeroka oferta kasyna. Począwszy od automatów do gry, a na pokerze skończywszy.

Expekt dba o to by jednoręcy bandyci zawsze byli aktualni, dlatego w kasynie Expekt spotkamy najnowsze produkcje i najbardziej ciekawe tytuły. Kręcąc bębnami automatu do gry będziemy liczyli na to, że na polach gry pojawią się pożądane symbole, które ułożą się w określonych kombinacjach. Gdy dojdzie do takiej sytuacji, na nasze konto powędruje wypłata zgodna z wartościami i ilością wylosowanych symboli, a także konsekwentnie odnosząca się do wysokość zagranej przez nas stawki.

Jeśli powyższa oferta nas nie zainteresowała to mamy jeszcze szansę zagrać w pokera, który w firmie Expekt stoi na wysokim poziomie. Stworzono nawet dedykowane oprogramowanie, które można ściągnąć na tablet lub smartphon i grać w dowolnym miejscu na całej ziemi gdzie tylko mamy dostęp do internetu.